Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DeWALT |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | DT5547-QZ |
10 ks vrtáků do kovu 5×86mm EXTREME 2 •
903 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hloubka balení | 450 mm |
| Šířka balení | 350 mm |
| Výška balení | 150 mm |
| Hmotnost | 80 g |
| Obsah balení | |
|---|---|
| Počet vrtáků | 1 kusů |