- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
splnil očekávání
Pro: robusní, vypadá dobře
Česká republika
| Značka: | DeWALT |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 1-70-322 |
Krabice na nářadí Černá • Typ produktu: Krabice na nářadí • Barva: Černá • Šířka: 550 mm • Hloubka: 336 mm • Výška: 306 mm •
2 413 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Krabice na nářadí |
| Barva | Černá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 336 mm |
| Výška | 306 mm |
splnil očekávání
Pro: robusní, vypadá dobře
Má co jsem chtěl
Velmi robustní konstrukce, kovové přezky.
je dobrej !
výborné
Prohlížíte si: DeWALT 1-70-322
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.