- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Deuter |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 320432313740 |
Batoh Race Air 10 pro bikery • kteří při svých sportovních jízdách upřednostňují vysoký komfort a nízkou hmotnost • Tento cyklistický batoh nabízí osvědčený zádový systém Aircomfort navržený speciálně pro cyklistiku. •
2 320 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Procento recyklovaného materiálu: 100%
Ochrana proti dešti: Ano
Bederní pás: Ano
Materiál: Polyamid (PA)
Aktivita: Jízda na kole
Interní kapsy: Přihrádka na hydratační systém
Typ postranní kapsy: Kapsy ze síťoviny
Hlavní barva produktu: Zelená
Externí kapsy: Postranní kapsa x 2
Kvalita držatel: 1
Typ pohlaví: Jakékoliv pohlaví
Přizpůsobitelné popruhy: Ano
Držadlo: Ano
Typ uzávěru: Zip
Popruh: Ano
Vzhled
Umístění větrání: Polstrovaná záda, Bederní pás
Ventilace zad: Ano
Ventilace: Ano
Otvor pro vkládání: Vršek
Včetně hydratačního systému: Ne
Hmotnost a rozměry
Hloubka: 160 mm
Šířka: 250 mm
Výška: 450 mm
Vnitřní kapacita: 10 l
Hmotnost: 870 g
Obsah balení
Pouzdro: Ano
| Vzhled | |
|---|---|
| Otvor pro vkládání | Vršek |
| Rozšiřitelné | |
| Vlastnosti | |
| Aktivita | Jízda na kole, Horolezectví |
| Hlavní barva produktu | Modrá |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Lineární hustota | 100 D |
| Externí kapsy | Postranní kapsa |
| Interní kapsy | Kapsa na klíče |
| Držák na helmu | |
| Kapacita nádrže na tekutiny | 3 l |
| Reflexní prvky | |
| Ochrana proti dešti | |
| Celkové množství recyklovaných materiálů použitých při výrobě | 100% |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hlasitost | 10 l |
| Hmotnost | 870 g |
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Výška | 450 mm |