Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Deuter |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 320402370000 |
Batoh Race 8 je lehký • ale odolný cyklistický batoh • který poskytuje skvělý poměr hmotnosti a pohodlí • Do této malé verze se vejde vše • co při svých jednodenních vyjížďkách na horských kolech potřebujete. •
1 892 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Otvor pro vkládání | Vršek |
| Rozšiřitelné | |
| Vlastnosti | |
| Aktivita | Jízda na kole, Horolezectví |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Lineární hustota | 100 D |
| Externí kapsy | Postranní kapsa |
| Interní kapsy | Kapsa na klíče |
| Držák na helmu | |
| Přizpůsobitelné popruhy | |
| Bederní pás | |
| Kapacita nádrže na tekutiny | 2 l |
| Reflexní prvky | |
| Celkové množství recyklovaných materiálů použitých při výrobě | 100% |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hlasitost | 8 l |
| Hmotnost | 540 g |
| Šířka | 220 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Výška | 430 mm |