Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Deuter |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 334032143270 |
Trekingový batoh • Otvor pro vkládání: Vršek • Aktivita: Trekking • Hlavní barva produktu: Modrá • Šedá • Barva rozvinutého produktu: tin-arctic • Hlasitost: 40 l • Hmotnost: 1,68 kg • Objem při rozšíření: 50 l •
3 059 Kč
včetně DPH 21%107 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Otvor pro vkládání | Vršek |
| Rozšiřitelné | |
| Vlastnosti | |
| Aktivita | Trekking |
| Hlavní barva produktu | Modrá, Šedá |
| Barva rozvinutého produktu | tin-arctic |
| Materiál | Polyamid, Polyester |
| Lineární hustota | 100 D |
| Externí kapsy | Postranní kapsa |
| Popruhy na trekingové hole | |
| Popruh | |
| Bederní pás | |
| Držadlo | |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hlasitost | 40 l |
| Objem při rozšíření | 50 l |
| Hmotnost | 1,68 kg |
| Šířka | 300 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Výška | 740 mm |