Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Denon |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | O747192143640 |
Sluchátka s mikrofonem Bezdrátový Do ucha Hovory/hudba Bluetooth Bílá • Typ produktu: Sluchátka s mikrofonem • Technologie propojení: Bezdrátový • Bluetooth • Doporučené použití: Hovory/hudba • Frekvence sluchátek: 20 - 20000 Hz • Barva: Bílá •
2 616 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Bílá |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Vhodné pro použití uvnitř | |
| Vhodné pro venkovní použití | |
| Doporučený věk | Dospělý |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | AAC, APTX, SBC |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Ovladač jednotky | 1 cm |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Transparentní režim | |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Baterie | |
| Bateriový provoz | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 6 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem) | 18 h |
| Doba nabíjení baterie | 2 h |
| Rychlonabíjení | 10 min |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 24,8 mm |
| Hloubka | 24,8 mm |
| Výška | 25,3 mm |
| Hmotnost levého sluchátka | 7,1 g |
| Hmotnost pravého sluchátka | 7,1 g |
| Rozměry dobíjecího pouzdra (š x h x v) | 72,4 x 30,2 x 35 mm |
| Hmotnost dobíjecího pouzdra | 47,4 g |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ C |
| Materiál náušníků | Pěna |