Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Denon |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | AHC15PLBKEM |
Sluchátka s mikrofonem True Wireless Stereo (TWS) Do ucha Hudba / volný čas USB typu C Bluetooth Černá • Typ produktu: Sluchátka s mikrofonem • Technologie propojení: True Wireless Stereo (TWS) • Bluetooth • Doporučené použití: Hudba / volný čas • Frekvence sluchátek: 20 - 40000 Hz • Barva: Černá •
4 743 Kč
včetně DPH 21%166 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Hudba / volný čas |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Personalizovaný prostorový zvuk | |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB konektivita | |
| USB konektor | USB typu C |
| Bluetooth | |
| Profily Bluetooth | AAC, SBC |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Frekvence sluchátek | 20 - 40000 Hz |
| Ovladač jednotky | 1 cm |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Potlačení šumu | |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Transparentní režim | |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Počet mikrofonů | 4 |
| Baterie | |
| Doba nabíjení baterie (nabíjecí pouzdro) | 1 h |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost levého sluchátka | 8 g |
| Hmotnost pravého sluchátka | 8 g |
| Rozměry dobíjecího pouzdra (š x h x v) | 72,4 x 30,2 x 35 mm |
| Hmotnost dobíjecího pouzdra | 51,2 g |
| Obsah balení | |
| Dobíjecí pouzdro | |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ C |