- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
nebyl čas to ještě pořádně vyzkoušet
Pro: topí
Česká republika
| Značka: | De’Longhi |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 0185392301 |
Elektrické topení 7 žeber; 1500W; 3 úrovně nastavení
2 178 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Olejový radiátor
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Olejový elektrický přímotop |
| Zdroj tepla | Olej |
| Počet stupňů výkonu | 3 |
| Letní ventilace | |
| Výkyvný/otočný | |
| Protiprachový filtr | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Počet prvků | 7 |
| Bezpečnostní vypínač | |
| Zvlhčovací funkce | |
| Voděodolný | |
| Vzhled | |
| Vhodné pro | Vnitřní |
| Možnosti umístění | Podlaha |
| Barva | Černá |
| Přenosný | |
| Vestavěný displej | |
| Úložný prostor pro kabel | |
| LED indikátory | |
| Úchyty | |
| Typ ovládání | knoflíky, Otočné |
| Výkon | |
|---|---|
| Topný výkon | 1500 W |
| Topný výkon (min) | 700 W |
| Vhodné pro místnosti do | 45 m³ |
| Nastavitelný termostat | |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 392 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Výška | 650 mm |
nebyl čas to ještě pořádně vyzkoušet
Pro: topí
Lehký, díky kolečkům snadný přesun. Dobře topí.
po 10 dnech provozu je předčasné hodnotit, zatím absolutní spokojenost, koupě nelitujeme
Pro: bez problému vytopí místnost cca 36 m3 na 21-22°C v kamenné chalupě, silné vymrzlé zdi - cca 12 hodin trvalo, než na tuto teplotu vytopil (teploměr na opačné stěně než radiátor) - na tuto teplotu jsme termostat nastavili a už se sám vypíná a zapíná jen na udržování teploty, má rezervu
žádný zápach, žádný hluk
černý, vypadá dobře, kvalitní, nenašli jsme žádný problém, kolečka super
Jsem nadseny, spokojeny! Uzivam ho v mistnosti cca 17m2 na pritapeni. Za cca 1hod zvedne teplotu mistnosti z 18° na 21°. Uzivam na vytapeni kombinaci 1/4 z maxima 2/7. Nehuci, nelita prach, dizajnovo vypada hezky. Neplanuju ho presouvat po mistnosti, ale kolecka potesi. Je u toho prakticky uchyt (nad ovladanim), takze bez obav ho presunete po mistnosti i v "horkem stavu" (ne prenaset, je tam jenom 1 uchyt). Po vypnuti drzi teplo jeste cca 15-20min u teploty 1/4
Pro: jednoduchost ovladani
vykon topidla
dizajn
cekal jsem intenzivni zapach za olejem, ale aktualne neni citit vubec nic (prvni 3-4hod byl citit mirny zapach)
nehlucnost
kolecka na presun
Termostat sám řídí zapnutí a vypnutí
Prohlížíte si: DeLonghi TRRS 0715 B - olejový radiátor
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.