- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
výrobek doporučuji
Pro: optimální velikost, hezký design
Česká republika
| Značka: | De’Longhi |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DELKG49 |
mlýnek na kávu, černý • Příkon: 170 W • Hmotnost: 1 kg
1 954 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Technické detaily | |
|---|---|
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 90 g |
| Barva | Černá |
| Jednoduché čištění | |
| Úložný prostor pro kabel | |
| Protiskluzové nožky | |
| Pulzní spínač | |
| Ostří z nerezové ocele | |
| Jemné broušení | |
| Hrubé broušení | |
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon | 170 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1 kg |
| Šířka | 110 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Výška | 250 mm |
výrobek doporučuji
Pro: optimální velikost, hezký design
Pro: signalizuje kdy je káva namleta na zvolenou hrubost namletí
Pro: Malý, hezký kávovar.
Splňuje očekávání.
Kvalitní produkt za rozumnou cenu. Líbil se mi i design, kupovala jsem ho jako dárek, který udělal velkou radost!
Pro: Výkonný a rychlý, jednoduché ovládání. Dobře uzaviratelný (nepráší). Není hlučný jako velké mlýnky.
S výrobkem jsem spokojena
tichýrychlýsnadný na používaní
Proč mi nabízíte produkt Delonghi KG 49 když jste mi poslali KG 40 :-( máte v tom přesně bordel ! a kvůli vám jsem si koupil špatnej!!!
Pro: mele
S tímto výrobkem jsem velmi spokojena.
Pro: Lze použít i na feferonky
je nutné vychytat hrubost mletí,kontrolky jsou jen orientačníjinak spokojenost
Tříštivý mlýnek produkuje trochu hrubší kávu; nejvhodnější pro espresso.
Pro: Nastavení délky mletí dle množství, skvělý štěteček.
Pro: Doporučuji
I kdýž je na mlýnku možnost nastavení doby mletí kávy i pro dva šálky, tak není vždy po rozsvícení kontrolky káva dostatečně pomletá. Od čtyři a více porcí je už ale vše OK.(V návodu je samozřejmně napsáno, že kontrolky jsou pouze oriantační a závisí na vlastních preferencích uživatele a bla bla bla...)
Pro: Rychlost mletí
Indikátory hrubosti pomletí
Kvalita zpracování
Pro: Doporučuji
Prohlížíte si: DeLonghi KG49
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.