- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Český výrobek
dĕlá co má dĕlat
Česká republika
| Značka: | De’Longhi |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DELECP3531 |
Poloautomatický espresso kávovar s tlakem 15 bar • Objem zásobníku vody: 1,1 l • Typ náplně: Kávová kapsle, Mletá káva • Tryska na páru • Příkon: 1100 W • Barva: Černá, Nerezová ocel
3 566 Kč
včetně DPH 21%125 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Výkon | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Objem zásobníku vody | 1,1 l |
| Typ kávovaru | Poloautomatické |
| Typ náplně | Kávová kapsle, Mletá káva |
| Počet odtoků | 2 |
| Systém na horkou vodu | |
| Ohřívač šálku | |
| Funkce a programy vaření | |
| Příprava kávy | |
| Příprava espressa | |
| Příprava cappuccina | |
| Příprava americana | |
| Příprava ristretta | |
| Příprava latte | |
| Příprava latte macchiata | |
| Příprava mocha | |
| Příprava lunga | |
| Příprava Caffe crema | |
| Příprava horkého mléka | |
| Příprava čaje | |
| Příprava horké čokolády | |
| Příprava čokoládového mléka | |
| Příprava pokrmu orzo | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Základní materiál | Plast |
| Typ ovládání | Otočné |
| Vestavěný displej | |
| Indikátor úrovně vody | |
| Vyměnitelná vodní nádrž | |
| Vyměnitelný překapávací zásobník | |
| Kávový filtr | |
| Držák šálků | |
| Nastavitelná výška stojánku na šálek | |
| Příkon | |
| Příkon | 1100 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Automatické vypnutí | |
| Automatické vypnutí po (max) | 9 min |
| Další charakteristiky | |
| Tlak čerpadla | 15 bar |
| Bezpečnostní spínač | |
| Materiál ohřívacího prvku | Nerezová ocel |
Pro: Český výrobek
dĕlá co má dĕlat
Pro: Dle ostatních recenzí jsem vybíral a musím uznat že kráječ je fajn.
Zatím funguje výborně,splňuje vše,co jsem od něho očekával.Mohu doporučit.
Velmi dobré technické řešení pojezdu, perfektní nastavení síly řezaných potravin. Vřele doporučuji. Zařadil bych jej do skupiny PROFI.
doporučuji
Pro: krájí od nejslabší po silné krajíce, jak je potřeba
jednoduchá údržba
Pro: celokovový, velmi ostrý, ocel Solingen
kvalitní výrobek,tenké plátky
Pro: jednoduše a funkčně vyřešen posuv krájecího stolku
Jeden z nejlepších produktů ve své třídě ,doporučuji
S plastovým kráječem nelze srovnávat.
Pro: Možnost krájet opravdu slabé plátky /0,3 mm/.Nehromadí se nikde zbytky po krájení -propadávají na tácek.Stěrač na zadní straně nože.snadné čistění.
Splňuje me očekávání.
Prohlížíte si: DeLonghi ECP 35.31
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.