- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Jednoduchá obsluha, výborná káva, super mléčná pěna,která vydrží. Doporučuji
Česká republika
| Značka: | De’Longhi |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DELEC709 |
Plně automatický Espresso kávovar • Typ náplně: Kávová zrna, Mletá káva • automatická čistící funkce • elektronická kontrola teploty • funkce předspaření • odnímatelná odkapávací mřížka • tlak čerpadla 15bar • Příkon: 1450 W • Barva: Nerezová ocel
16 088 Kč
včetně DPH 21%563 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Klíčové vlastnosti automatického kávovaruDe'Longhi ECAM 350.55.SB
Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí
Tlak 15 barů
2 trysky pro rychlou přípravu 2 šálků kávy najednou
Napěňovač mléka Latte Crema
Nastavení intenzity, velikosti, teploty nápoje a poměru mléka
Lze instalovat také vodní filtr
Zásobník na kávovou sedlinu s kapacitou 14 šálků
Pasivní nahřívání šálků
Předspaření kávy
Samočistící systém
Režim úspory energie
Automatické upozornění na nutné odvápnění
| Výkon | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Typ kávovaru | Plně automatické |
| Typ náplně | Kávová zrna, Mletá káva |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| Maximální provozní tlak | 15 bar |
| Vestavěný mlýnek | |
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 300 g |
| Zabudovaný pěnovač mléka | |
| Nádoba na mléko | |
| Nastavitelné množství mléka | |
| Způsob přidávání mléka | Trubka |
| Počet odtoků | 2 |
| Parní tryska | |
| Vodní filtr | |
| Nastavení tvrdosti vody | |
| Programovatelný | |
| Odvápňovací systém | |
| Automatické odstraňování vodního kamene | |
| Samočisticí | |
| Certifikace | CE |
| Funkce a programy vaření | |
| Příprava kávy | |
| Příprava espressa | |
| Příprava cappuccina | |
| Příprava latte macchiata | |
| Příprava lunga | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Barva | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Kov, Plast |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LCD |
| Indikátor úrovně vody | |
| Vyměnitelná vodní nádrž | |
| Jednoduché čištění | |
| Jednoduché používání | |
| Zvuky | |
| Příkon | |
| Příkon | 1450 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Automatické vypnutí | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 236 mm |
| Hloubka | 429 mm |
| Výška | 348 mm |
| Hmotnost | 9,5 kg |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
Pro: Jednoduchá obsluha, výborná káva, super mléčná pěna,která vydrží. Doporučuji
Prohlížíte si: DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.SB
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.