- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | De’Longhi |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 0132301114 |
Kávovar na překapávanou kávu • Objem zásobníku vody: 0,65 l • Typ náplně: Mletá káva • Zásobník na uvařenou kávu: Džbán • Kapacita v šálcích: 5 hrnků • Příkon: 650 W • Barva: Červená •
1 297 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Kávovar na překapávanou kávu
Kapacita: 5 šálků. (0,65 l)
Skleněná konvička s víkem
Plotýnka pro udržení kávy teplé
Automatické vypnutí
Ukazatel vodní hladiny
Konvičku i držák filtru je možné mýt v myčce
Prostor pro uschování kabelu
Permanentní nylonový filtr
Červený plast s detaily z nerezové oceli
Příkon 600W
| Výkon | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ produktu | Kávovar na překapávanou kávu |
| Objem zásobníku vody | 0,65 l |
| Typ náplně | Mletá káva |
| Zásobník na uvařenou kávu | Džbán |
| Kapacita v šálcích | 5 hrnků |
| Vestavěný mlýnek | |
| Nádoba na mléko | |
| Systém na horkou vodu | |
| Funkce uchování teploty | |
| Vodní filtr | |
| Automatické zastavení průtoku | |
| Samočisticí | |
| Příslušenství lze mýt v myčce | |
| Funkce a programy vaření | |
| Příprava kávy | |
| Ergonomie | |
| Barva | Červená |
| Základní materiál | Plast |
| Vestavěný displej | |
| Indikátor úrovně vody | |
| Viditelná hladina vody | |
| Kontrolka | |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | |
| Připraveno pro bezdrátové připojení | |
| Bluetooth | |
| Typ víčka | Třmenový uzávěr |
| Zásobník na použitou kávu | Sklo |
| Odnímatelný držák filtru | |
| Kávový filtr | |
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon | 650 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Automatické vypnutí | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 240 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |