- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | G1TPC |
Firemní stolní počítač pro běžné každodenní požadavky • 8jádrový procesor Intel Core i7-10700F (2.9GHz TB 4.8GHz HyperThreading) • 8GB operační paměti DDR4 • pevný disk 512GB SSD M.2 PCIe • bez mechaniky • grafická karta NVIDIA GeForce GT 730 2GB • GLAN • WiFi ac • Bluetooth 4.2 • USB (4x 2.0 a 4x 3.0/3.1/3.2 Gen 1) • čtečka paměťových karet • OS Windows 10 Pro •
22 884 Kč
včetně DPH 21%801 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru | i7-10700F |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru | 2,9 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Patice procesoru | LGA 1200 (Socket H5) |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Systémová sběrnice | 8 GT/s |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Kódový název procesoru | Comet Lake |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Tjunction | 100 °C |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 16 |
| Konfigurace PCI Express | 1x16,2x8,1x8+2x4 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 128 GB |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2933 MHz |
| Maximální šířka pásma podporovaná procesorem | 45,8 GB/s |
| Paměť | |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Paměťové sloty | 2x DIMM |
| Frekvence paměti | 2933 MHz |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA® GeForce® GT 730 |
| Paměť grafické karty | 2 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Model řadiče WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 3165 |
| Typ antény | 1x1 |
| Bluetooth | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Line-out | |
| Line-in | |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ skříně | Mini Tower |
| Umístění / poloha | Svislý |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Typ produktu | PC |
| Zvukový čip | Realtek ALC3246 |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Jazyk operačního systému | Vícejazyčný |
| Software na vyzkoušení | McAfee 30 days trial,Microsoft Office |
| Speciální funkce procesoru | |
| Intel® 64 | |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Secure Key | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Execute Disable Bit | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Velikost balení procesoru | 37.5 x 37.5 mm |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0 |
| Škálovatelnost | 1S |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Termální specifikace roztoku | PCG 2015C |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 199318 |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | 260 W |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 10668 m |
| Provozní vibrace | 0,26 G |
| Neprovozní vibrace | 1,37 G |
| Náraz při provozu | 40 G |
| Mimoprovozní otřes | 105 G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 154 mm |
| Hloubka | 293 mm |
| Výška | 324,3 mm |
| Hmotnost | 6,03 kg |
| Obsah balení | |
| Integrovaný displej | |
| Myš součástí balení pouze na vybraných trzích | |
| Klávesnice součástí balení pouze na vybraných trzích | |
| Dodávané kabely | AC |