- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | U3821DW |
Mírně zakřivený 37.5“ monitor s rozlišením WQHD (3840 x 1600 px) • Zakřivení 2300R • IPS panel • WLED podsvícení • Antireflexní povrch s tvrdostí 3H • Doba odezvy 5 ms • Podpora barev: 1,07 miliardy barev • Poměr stran 21:9 • Jas 300 cd/m2 • Konektory DP • HDMI • USB-C • RJ45 • Integrované reproduktory
23 779 Kč
včetně DPH 21%832 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Dejte si vše dohromady. Užijte si jasnost, produktivitu a konektivitu s tímto 37,5" mimořádně širokém rozbočovacím monitoru WQHD+, s 95% barvou DCI-P3 a vestavěnými reproduktory.
Displej
• Velikost viditelné úhlopříčky: 95,29 cm (37,52")
• Typ a povrch panelu: IPS (In-Plane Switching), antireflexní povrch s tvrdostí 3H
• Max. přednastavené rozlišení: 3840 x 1600 60 Hz, 21:9
• Kontrastní poměr: 1 000 : 1 (obvykle)
• Jas: 300 cd/m2 (obvykle)
• Doba odezvy: 5 ms (obvykle) v rychlém režimu
• Doba odezvy: 8 ms (obvykle) v normálním režimu
• Maximální pozorovací úhel: 178° svisle / 178° vodorovně
• Podpora barev: 1,07 miliardy barev
• Rozteč pixelů: 0,22908 mm × 0,22908 mm
• Podsvícení monitoru: LED
• Pixely na palec (PPI): 110,87
• Rozhraní pro montáž plochého monitoru: VESA (100 mm)
• Audio: 2x 9W reproduktor
Možnosti nastavení
• Výškově nastavitelný stojan (až 120 mm)
• Naklápění (-5° / 21°)
• Svislé otáčení (-30° až 30°)
• Nastavení sklonu (-4° až 4°)
Konektivita
• 1x port DP 1.4
• 2x port HDMI 2.0
• 1x USB typu C (alternativní režim s obrazovým portem 1.4, portem USB 3.1 pro odchozí data, příkonem až 90 W)13)
• 1 x mimořádně rychlý port USB 5 Gb/s typu B (USB 3.2 Gen 1) pro odchozí data
• 3 x mimořádně rychlé porty USB 5 Gb/s (USB 3.2 Gen1) typu A pro příchozí data
• 1× mimořádně rychlý port USB 5 Gb/s (USB 3.2 1. generace) s nabíjením BC1.2 proudem až 2 A (max.)
• 1x port USB typu C pro příchozí data s příkonem 15 W (maximum)
• 1x linkový zvukový výstup
• 1x port RJ-45
Rozměry
• Výška se zataženým/vytaženým stojanem: 443,8 mm ~ 563,8 mm
• Šířka se stojanem: 894,3 mm
• Hloubka se stojanem: 251,2 mm
• Výška bez stojanu: 392,3 mm
• Šířka bez stojanu: 894,3 mm
• Hloubka bez stojanu: 102,4 mm
• Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 8,8 kg
• Hmotnost (se soustavou stojanu a kabely): 13,6 kg
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 95,2 cm (37.5") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 1600 px |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Odezva | 8 ms |
| Typ HD rozlišení | Wide Quad HD+ |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Antireflexní obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Parametry zakřivení obrazovky | 2300R |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 1600 |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p |
| Poměr stran | 21:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Doba odezvy (rychlá) | 5 ms |
| Rozteč pixelů | 0,22908 x 0,22908 mm |
| Hustota pixelů | 110,87 ppi |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 100 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 56 - 76 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 89 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 38,8 cm |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 95,3 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 95,29 cm |
| DCI-P3 | |
| Barevný gamut | 95% |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 100% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 18 W |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Šedá |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Odmímatelný stojan | |
| Barva nohou | Šedá |
| Neobsahuje těžké kovy | Hg (rtuť) |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Typ USB upstream portu | USB Typ B, USB typu C |
| Počet USB upstream portů | 2 |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 4 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Audio výstup | |
| Zabudovaný KVM přepínač | |
| Vstup střídavého napětí | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 12 cm |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Úhel náklonu | -50 - 21° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Plug and Play | |
| LED indikátory | Výkon |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 37 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 36,5 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Maximální spotřeba energie | 230 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 5000 - 12192 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 894,3 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 251,2 mm |
| Výška (s podstavcem) | 563,8 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 13,1 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 89,4 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 10,2 cm |
| Výška (bez stojánku) | 39,2 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 8,8 kg |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,05 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,53 cm |
| Údaje o balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | AC, DisplayPort, HDMI, USB typu C |
| Stručný návod | |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, RoHS, TCO |
| Neobsahuje | PVC/BFR |
| Další charakteristiky | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Picture-by-Picture (PbP) | |
| Počet RJ-45 portů | 1 |