Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | HKMG9 |
3 380 Kč
včetně DPH 21%118 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Barva | Šedá |
| Kompatibilní nabíječka | Laptop/netbook, Tablet |
| Tvar | Obdélník |
| Ochranné funkce | Ochrana proti přebití, Ochrana proti přehřátí |
| Výkon | |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Kapacita baterie | 24000 mAh |
| USB Power Delivery | |
| Verze USB Power Delivery až do | 140 W |
| Možnosti připojení | |
| Vstupní rozhraní | USB typu C |
| Konektor USB typ A | |
| Výstupní port USB A | 1 |
| Konektor USB typu C | |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní napětí | 28 V |
| Výstupní proud | 2 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 86,4 mm |
| Hloubka | 30,5 mm |
| Výška | 193 mm |
| Hmotnost | 690 g |
| Délka kabelu USB typu C | 100 cm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |