Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | per540_q4fy20_fg0014_btp |
PowerEdge server 2,2 GHz 16 GB Rack (2U) Intel® Xeon Silver 750 W DDR4-SDRAM • No OS Intel Xeon Silver 4214 (16.5MB Cache 2.2GHz) • 16GB (2667MT/s) DDR4-SDRAM (1 x 16) & 480GB SSD • iDRAC9 Express
64 391 Kč
včetně DPH 21%2254 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Flexibilní ze své podstaty
Přizpůsobte se nejrůznějším požadavkům aplikací pomocí dvousocketového rackového serveru s výškou 2U, jenž nabízí ideální rovnováhu zdrojů a cenové dostupnosti.
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Xeon Silver |
| Model procesoru | 4214 |
| Takt procesoru | 2,2 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 12 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16,5 MB |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Thermal Design Power (TDP) | 85 W |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Patice procesoru | LGA 3647 (Socket P) |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Počet vláken procesoru | 24 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Kódový název procesoru | Cascade Lake |
| Tcase | 77 °C |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 1024 GB |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2400 MHz |
| Execute Disable Bit | |
| Maximální počet linek PCI Express | 48 |
| Velikost balení procesoru | 76.0 x 56.5 mm |
| Podpora instrukčních sad | AVX-512 |
| Škálovatelnost | 2S |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Typ vyrovnávací paměti | Registered (buffered) |
| Rank paměti | 2 |
| Paměťové sloty | 16 x DIMM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Přenosová rychlost dat paměti | 2666 MT/s |
| Maximální vnitřní paměť | 512 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 480 GB |
| Počet podporovaných pevných disků | 8 |
| Podporované pevné velikosti disků | 3.5" |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 480 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | SAS |
| Podpora RAID | |
| Podporované řadiče RAID | PERC H330 |
| Podpora výměny za provozu | |
| Typ optické jednotky | |
| Podporovaná rozhraní úložiště | SAS, SATA |
| Grafika | |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet VGA portů | 2 |
| Počet sériových portů | 1 |
| Rozšiřující sloty | |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Vzhled | |
| Typ skříně | Rack (2U) |
| Barva | Černá |
| Instalace do racku | |
| Podpora redundantních ventilátorů | |
| Kolejnice racku | |
| Rámeček | |
| Výkon | |
| Vzdálená správa | iDRAC9 Express |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | |
| Kompatibilní operační systémy | - Canonical Ubuntu LTS - Citrix XenServer - Microsoft Windows Server with Hyper-V - Red Hat Enterprise Linux - SUSE Linux Enterprise Server - VMware ESXi |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® 64 | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 193385 |
| Příkon | |
| Podpora redundantního napájení (RPS) | |
| Napájecí zdroj | 750 W |
| Nainstalovaných redundantních zdrojů | 2 |
| Délka napájecího kabelu | 2 m |
| Konektor napájecího kabelu 1 | C13 rozdvojovač |
| Konektor napájecího kabelu 2 | C14 rozdvojovač |
| Proud napájecího kabelu | 12 A |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12000 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Výška | 86,8 mm |
| Šířka balení | 918 mm |
| Hloubka balení | 614 mm |
| Výška balení | 284 mm |
| Hmotnost včetně balení | 34 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | AC |