- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 1YXH7 |
PowerEdge server • Intel Xeon E-2244G (8MB Cache 3.8GHz) • 16GB (3200MHz) DDR4-SDRAM (1 x 16) & 960GB SSD iDRAC9 Basic • Bez OS
36 254 Kč
včetně DPH 21%1269 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Rackový server PowerEdge R240 - Výpočetní výkon bez komplikací
Zvyšte výkon a možnosti škálování a zjednodušte IT pomocí základního rackového serveru s výškou 1U, navrženého pro webhosting a víceúčelové aplikace.
Chassis: 4 x 3.5" Hot
Procesor: Intel Xeon E-2244G 3.8GHz, 8M cache, 4C/8T, turbo (71W)
Velikost operační paměti: 1x 16GB 2666MT/s DDR4 ECC UDIMM
HDD kapacita: 2x 480GB SSD 3.5in Hot-Plug Hard Drive
Optická mechanika: DVD-RW
Operační systém: bez OS
Provedení skříně: rack
Post Static Rack Rails
PCIe Riser with Fan with up to 1 FH, x8 PCIe + 1 LP, x4 PCIe Gen3 Slots
Diskové pozice: max 4x HotpPug 3,5" disky
Řadič PERC H330 Adapter RAID Controller (12 Gb/s, 6 Gb/s, RAID 0, 1, 5, 10, 50, hardwarový)
On-Board Broadcom 5720 Dual Port 1Gb LOM
Vzdálená správa iDRAC9 Basic
Zdroj 450 W
Výpočetní výkon bez komplikací
Zvyšte výkon a možnosti škálování a zjednodušte IT pomocí základního rackového serveru s výškou 1U, navrženého pro webhosting a víceúčelové aplikace.
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel Xeon E |
| Model procesoru | E-2244G |
| Takt procesoru | 3,8 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Paměťové sloty | 4 x DIMM |
| ECC | |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 960 GB |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Podporované pevné velikosti disků | 3.5" |
| Počet instalovaných SSD | 2 |
| Kapacita disku SSD | 480 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | SATA |
| Velikost SSD | 2.5" |
| Podpora RAID | |
| Úrovně RAID | 1,2 |
| Podporované řadiče RAID | PERC H330 |
| Podpora výměny za provozu | |
| Typ optické jednotky | DVD±RW |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel UHD Graphics P630 |
| Počítačová síť | |
| Řadič LAN | Broadcom 5720 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet sériových portů | 1 |
| Rozšiřující sloty | |
|---|---|
| Sloty PCI Express x4 (Gen 3.x) | 1 |
| Vzhled | |
| Typ skříně | Rack (1U) |
| Barva | Černá |
| Kolejnice racku | |
| Rámeček | |
| Výkon | |
| Vzdálená správa | iDRAC9 Basic |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | |
| Kompatibilní operační systémy | - Microsoft Windows Server with Hyper-V - Red Hat Enterprise Linux - SUSE Linux Enterprise Server - VMware ESXi - Citrix XenServer - Ubuntu Server - Certify XenServer |
| Speciální funkce procesoru | |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® 64 | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | 450 W |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje | 50 - 60 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 2 m |
| Konektor napájecího kabelu 1 | C13 rozdvojovač |
| Konektor napájecího kabelu 2 | C14 rozdvojovač |
| Proud napájecího kabelu | 10 A |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12000 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 434 mm |
| Hloubka | 534,5 mm |
| Výška | 42,8 mm |