- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Dobře fungující a citlivá dotyková plocha.
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | P2418HT |
24“ dotykový monitor se skvělým rozlišením Full HD 1920 x 1080 při 60 Hz a s podporou technologie širokých úhlů IPS; Nechybí ani konektory DisplayPort; HDMI
8 004 Kč
včetně DPH 21%280 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Zvyšte produktivitu díky výkonnému produktu Dell Monitoru.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 60,5 cm (23.8") |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ displeje | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | IPS |
| High frequency motion rate | 60 Hz |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran | 16:9 |
| Odezva | 6 ms |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Displej | IPS |
| Rozteč pixelů | 0,275 x 0,275 mm |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 60,5 cm |
| Viditelá oblast displeje (horizonální x vertikální) | 527,04 x 296,46 mm |
| Horizontální digitální frekvence | 30 - 83 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 56 - 76 Hz |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Dynamický kontrast | 8000000:1 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 60,47 cm |
| LED podsvícení | |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 52,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 29,6 cm |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Hustota pixelů | 93 ppi |
| Barevný gamut | 84% |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Technologie dotykové obrazovky | PCT (projektovaný kapacitní systém) |
| Typ dotykové obrazovky | Stolní |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet souběžných touchpoints (Windows 7) | 10 |
| Kompatibilní s OmniTapps Multitouch | |
| Připojení k počítači | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Wind |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Audio výstup | 1 |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 9 cm |
| Montovatelné na zeď | |
| Úhel náklonu | -5 - 60° |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu | |
| Slot pro zámek | |
| LED indikátory | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Příkon | |
| Typ napájení | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 18 W |
| Maximální spotřeba energie | 52 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Certifikace Energy Star | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 5000 - 12192 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 537,8 mm |
| Výška | 321,4 mm |
| Hloubka | 54,1 mm |
| Hmotnost | 3,12 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 537,8 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 234,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 419,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,42 kg |
| Rozměry s podstavcem (š x h x v) | 537,8 x 234,8 x 419,6 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 9,5 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | AC,DisplayPort,USB,VGA |
| Stručný návod | |
| Další charakteristiky | |
| Oblast odezvy | 156,2 m |
| Spotřeba energie (úsporně) | 16 W |
| Full HD | |
| Dell kód E-Value | P2418HT |
| Počet portů USB 2.0 typu A | 2 |
Pro: Dobře fungující a citlivá dotyková plocha.
Pro: Dobře fungující a citlivá dotyková plocha.
Výborná voba
Pro: Perfektní
Skvěle reaguje na dotyk
Výborná voba
Pro: Perfektní
Skvěle reaguje na dotyk
Pro: vynikající odezva na dotyk
polohovací stojan
usb hub
Pro: vynikající odezva na dotyk
polohovací stojan
usb hub
Prohlížíte si: Dell Professional P2418HT - LED dotykový monitor 24"
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.