- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 6WKMR |
Osobní počítač podnikové třídy v kompaktní konstrukci Micro Form Factor se širokými možnostmi správy a zabezpečení • 4jádrový procesor Intel Core i3-10100T (3GHz TB 3.8GHz HyperThreading) • 8GB operační paměti DDR4 • disk 128GB SSD M.2 PCIe • bez mechaniky • grafická karta Intel UHD Graphics • GLAN • WiFi ac • Bluetooth 4.2 • USB (2x USB 2.0 a 4x USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1) • DisplayPort • HDMI • klávesnice a myš,Windows 10 Pro. •
16 877 Kč
včetně DPH 21%591 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 8. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-8500T |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Takt procesoru | 2,1 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,5 GHz |
| Patice procesoru | LGA 1151 (Socket H4) |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 9 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet vláken procesoru | 6 |
| Systémová sběrnice | 8 GT/s |
| Typ sběrnice | DMI3 |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Kódový název procesoru | Coffee Lake |
| Thermal Design Power (TDP) | 35 W |
| Nastavitelný TDP-down | 25 W |
| Frekvence nastavitelného TDP-down | 1,6 GHz |
| Tjunction | 100 °C |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 16 |
| Konfigurace PCI Express | 1x16,1x8+2x4,2x8 |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Stepping | U0 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 64 GB |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Maximální šířka pásma podporovaná procesorem | 41,6 GB/s |
| Paměť | |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Úložná média | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | SATA III |
| Formát SSD | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 630 |
| Základní grafická frekvence | 350 MHz |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1100 MHz |
| Maximální paměť integrovaného grafického adaptéru | 64 GB |
| Počet monitorů podporovaných integrovaným grafickým adaptérem | 3 |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.5 |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x3E92 |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Model řadiče WLAN | Qualcomm QCA9377 |
| Typ antény | 1x1 |
| Bluetooth | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| DVI port | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Napájecí konektor | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ skříně | MFF |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Čipset základní desky | Intel® H370 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3234 |
| Ochrana heslem | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Jazyk operačního systému | Vícejazyčný |
| Předinstalovaný software | Windows Defender |
| Software na vyzkoušení | Microsoft Office |
| Speciální funkce procesoru | |
| Intel® 64 | |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Technologie Intel® InTru™ 3D | |
| Technologie Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Secure Key | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Technologie Intel® Clear Video pro MID (Intel® CVT for MID) | |
| Velikost balení procesoru | 37.5 x 37.5 mm |
| Podpora instrukčních sad | AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2 |
| Číslo procesoru | SR3XD |
| Škálovatelnost | 1S |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Termální specifikace roztoku | PCG 2015A |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Verze technologie Intel® Identity Protection | 1,00 |
| Verze Intel® SIPP | 1,00 |
| Verze technologie Intel® Secure Key | 1,00 |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| Verze Intel® TSX-NI | 1,00 |
| ARK ID procesoru | 129941 |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Bezkonfliktní procesor | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | 65 W |
| Vstupní napětí napájecího zdroje | 90 - 264 V |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje | 47/63 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 36 mm |
| Hloubka | 178 mm |
| Výška | 182 mm |
| Hmotnost | 1,18 kg |
| Obsah balení | |
| Integrovaný displej | |
| Myš součástí balení pouze na vybraných trzích | |
| Klávesnice součástí balení pouze na vybraných trzích | |
| Návod na použití | |
| AC adaptér | |
| Obsahuje síťovou šňůru | |