Dahua Technology DH-PFS3218-16ET-135 - Mobilní telefony a tablety
Záruka 3 roky
Dahua Technology DH-PFS3218-16ET-135
Značka: Dahua Technology
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: PFS3218-16ET-135
PoE síťový přepínač • Typ přepínače: Nespravované • Přepínač vrstev: L2 • Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000) • Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 16 • Typ přepínacích optických modulů: Gigabit Ethernet • Tabulka MAC adres: 8000 pol. • Kapacita přepínání: 7,2 Gbit/s • Síťové standardy: IEEE 802.3 • IEEE 802.3ab • IEEE 802.3u • IEEE 802.3x • IEEE 802.3z • Podpora napájení po Ethernetu (PoE) • Instalace do racku • Formát: 1U •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Přepínací kapacita: 7,2 Gbps
Rychlost přeposílání paketů: 5,3568 Mpps
Paměť vyrovnávací paměti paketů: 4 Mbit
Velikost tabulky MAC: 8 tis
Soulad se standardy: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
Standardní napájecí zdroj: Ano
PoE: Ano
Ethernetový port: 16
Optický port: 2
Rychlost ethernetového portu: 100 Mbps
Rychlost optického portu: 1 Gbps
Zdroj napájení: 100V AC–240V AC
Provozní teplota: –10 °C až 55 °C (14 °F až 131 °F)
Provozní vlhkost: 10 %–90 %
Skladovací vlhkost: 5–95 %
Spotřeba energie: Volnoběh: 5W, Plné zatížení: 135W
PoE standard: IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Rozpočet PoE: Port 1–2 do 60W, Port 3–16 do 30W, celkem do 135W
Přiřazení PoE pinů: PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Dálkový přenos PoE: Ano
VLAN: Port Isolation
QoS: Ano
System Maintenance: PD Alive
ESD: Výboj vzduchu: 8kV, Kontaktní výboj: 6kV
Hromovzdorný: Společný režim: 4kV, Rozdílový režim: 2kV
Rozměry: 440 mm × 300 mm × 44 mm
Rozměry balení: 527 mm × 412 mm × 110 mm