Dahua LM27-E341A, černá - Mobilní telefony a tablety
Dahua LM27-E341A, černá
Značka:
Dostupnost: skladem
Produktový kód: LM27-E341A
monitor • 27 palců úhlopříčka • IPS panel • LED podsvícení • 2560 × 1440 px • obnovovací frekvence 240 Hz • jas 300 cd/m² • odezva 1 ms • pozorovací úhly 178° • kontrastní poměr 1 000 : 1 • 2× HDMI • 2× DisplayPort • 1× sluchátkový výstup • VESA uchycení na zeď 100 × 100 mm • filtr modrého světla • spotřeba 25,8 W • DisplayPort kabel •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Hledáte multifunkční monitor pro kancelář nebo komerční prostory? Dahua LM27-E341A je skvělá volba. QHD obrazovka disponuje 27" úhlopříčkou a optimálním rozlišením 2560 × 1440 px. Sledujte křišťálově čistý obraz včetně ostrých detailů. Filtr modrého světla šetří zrak i během dlouhého sledování. K dispozici je HDMI, DisplayPort a sluchátkový výstup pro rychlé připojení dalšího zařízení. Ultra úzké rámečky dovolují pohodlnou konfiguraci s dalšími monitory při rozložení vedle sebe. IPS monitor má poměr stran 16 : 9 a široké pozorovací úhly 178° v horizontálním i vertikálním směru. Obnovovací frekvence 240 Hz a odezva 1 ms se postarají o plynulé přechody scén.
Monitor má kontrastní poměr 1 000 : 1 a jas 300 cd/m2. K dispozici je montáž na zeď pomocí uchycení VESA s rozměrem 100 × 100 mm. 8bitová barevná hloubka dokonale vystihne podání barev, které oceníte nejen při prezentaci. Obrazovka se dokonale přizpůsobí individuálním potřebám. Produkt je zařazen do energetické třídy F a má spotřebu 25,8 W. Extrémně nízká spotřeba energie šetří životní prostředí a snižuje náklady na provoz. DisplayPort kabel je součástí balení.
Herní monitor s dokonalou obnovovací frekvencí 240 Hz pro plynulou hru.
Křišťálově čistý obraz
Optimální nastavení
Obrazovku je možné umístit přímo na pracovní stůl. Stojan zajistí perfektní stabilitu. Produkt je kompatibilní s uchycením VESA 100 × 100 mm, díky kterému je možné ho pohodlně umístit na zeď.