Dahua LM27-B201S, černá - Příslušenství pro počítače a notebooky
Dahua LM27-B201S, černá
Značka: Dahua Technology
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: DHI-LM27-B201S
monitor • 27 palců úhlopříčka • IPS, antireflexní • 1920 × 1080 px • poměr stran 16 : 9 • obnovovací frekvence 100 Hz • jas 250 cd/m² • odezva 5 ms • pozorovací úhly 178° • kontrastní poměr 1 000 : 1 • 1× HDMI, 1× VGA • VESA 75 × 75 mm • možnost naklápění • spotřeba energie 36 W •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Pracovní a multimediální 27" monitor od společnosti Dahua vám zajistí perfektní zážitek při každodenní práci, procházení internetu, sledování filmů i hraní her ve volném čase. S Full HD rozlišením, obnovovací frekvencí 100 Hz a technologií Anti-blue light zajistí perfektní obraz, který budete moci bez únavy sledovat dlouhé hodiny.
Dokonale ostré rozlišení a široké pozorovací úhly
Obraz monitoru Dahua LM27-B201S perfektně vynikne, ať už na něj koukáte z jakéhokoliv úhlu. Užijte si obnovovací frekvenci 100 Hz, detailní rozlišení Full HD, parádní kontrast 1 000 : 1 a široké pozorovací úhly 178°/178°, což se bude perfektně hodit ke skupinovému sledování filmů nebo rodinnému prohlížení fotografií z dovolené. Ještě většího pociťovaného obrazu bez vyrušování pak bude docíleno tenkými rámečky po 3 stranách.
 Užijte si dokonalý komfort při sledování oblíbeného obsahu. Kontrast 1 000 : 1 a antireflexní vrstva se postarají o parádní barvy za každých okolností, zatímco režim Anti-blue light eliminuje blikání obrazu, snižuje i množství vyzařovaného škodlivého modrého světla. A v případě, že jej budete chtít připevnit k pohyblivému ramenu nebo třeba na zeď, skvěle poslouží standard VESA 75 × 75 mm.