Dahua LM27-B201A 27" -
Záruka 3 roky
Dahua LM27-B201A 27
Dahua LM27-B201A 27"
Značka: Dahua Technology
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: LM27-B201A
monitor • 27 palců úhlopříčka • IPS • 1920 × 1080 px • poměr stran 16 : 9 • obnovovací frekvence 100 Hz • jas 250 cd/m² • odezva 5 ms • kontrastní poměr 1 000 : 1 • 1× HDMI, 1× VGA, 1× DisplayPort • VESA uchycení na zeď, nastavitelná výška PIVOT • spotřeba energie 36 W​​​​​​​ •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
monitor
• 27 palců úhlopříčka
• IPS
• 1920 × 1080 px
• poměr stran 16 : 9
• obnovovací frekvence 100 Hz
• jas 250 cd/m²
• odezva 5 ms
• kontrastní poměr 1 000 : 1
• 1× HDMI, 1× VGA, 1× DisplayPort
• VESA uchycení na zeď, nastavitelná výška PIVOT
• spotřeba energie 36 W​​​​​​​