Dahua LM24-C301B, černá - Dílna a Hobby
Záruka 3 roky
Dahua LM24-C301B, černá
Dahua LM24-C301B, černá
Značka: Dahua Technology
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: LM24-C301B
monitor • 23,8 palců úhlopříčka • IPS panel • LED podsvícení • 2560 × 1440 px • obnovovací frekvence 100 Hz • jas 300 cd/m² • odezva 5 ms • pozorovací úhly 178° • kontrastní poměr 1 200 : 1 • 1× HDMI • 1× DisplayPort • 1× sluchátkový výstup • VESA uchycení na zeď 75 × 75 mm • filtr modrého světla • spotřeba 24 W • HDMI kabel •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Hledáte multifunkční monitor pro kancelář nebo komerční prostory? Dahua LM24-C301B je skvělá volba. QHD obrazovka disponuje 23,8" úhlopříčkou a optimálním rozlišením 2560 × 1440 px. Sledujte křišťálově čistý obraz včetně ostrých detailů. Filtr modrého světla šetří zrak i během dlouhého sledování. K dispozici je HDMI, DisplayPort a sluchátkový výstup pro rychlé připojení dalšího zařízení. Ultra úzké rámečky dovolují pohodlnou konfiguraci s dalšími monitory při rozložení vedle sebe. IPS monitor má poměr stran 16 : 9 a široké pozorovací úhly 178° v horizontálním i vertikálním směru. Obnovovací frekvence 100 Hz a odezva 5 ms se postarají o plynulé přechody scén.
Monitor má kontrastní poměr 1 200 : 1 a jas 300 cd/m2. K dispozici je montáž na zeď pomocí uchycení VESA s rozměrem 75 × 75 mm. 8bitová barevná hloubka dokonale vystihne podání barev, které oceníte nejen při prezentaci. Obrazovka se dokonale přizpůsobí individuálním potřebám. Produkt je zařazen do energetické třídy F a má spotřebu 24 W. Extrémně nízká spotřeba energie šetří životní prostředí a snižuje náklady na provoz. HDMI kabel je součástí balení.
Skvělý monitor pro kancelářské prostředí i komerční prostory.
Křišťálově čistý obraz
Optimální nastavení
Obrazovku je možné umístit přímo na pracovní stůl. Stojan zajistí perfektní stabilitu. Produkt je kompatibilní s uchycením VESA 75 × 75 mm, díky kterému je možné ho pohodlně umístit na zeď.