Dahua IPC-HDBW2441R-ZAS-27135 - Příslušenství pro počítače a notebooky
Záruka 3 roky
Dahua IPC-HDBW2441R-ZAS-27135
Dahua IPC-HDBW2441R-ZAS-27135
Značka: Dahua Technology
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: IPC-HDBW2441R-ZAS-27135
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
4 Mpx dome IP kamera, Day/Night, 1/2.9" CMOS, IR přísvit do 40 m, rozlišení 2688 × 1520 px, snímkování 2688 × 1520 px @ 1–20 fps, citlivost 0,008 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), 0,0008 lx @ F1.5 (B/W, 30 IRE), 0 lx (IR on), motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 104°–29°, V: 54°–16°, D: 125°–34°, horizontální otáčení: 0°–355°, vertikální náklon : 0°–67°, rotace: 0°–355°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D NR, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (pouze pro sub stream), ONVIF kompatibilní, vestavěný mikrofon, slot pro Micro SD kartu max. 256 GB, IP 67, IK10, RS-485 rozhraní, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba max. 7,7W, rozměry ø122,0 × 93,4 mm, hmotnost 0,49 kg