Dahua HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2 - Vánoce
Záruka 5 let
Dahua HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2
Značka: Dahua Technology
Dostupnost: skladem
Záruka: 5 let
Produktový kód: HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2
Venkovní bezpečnostní kamera • Rozlišení: 5 Mpx, 2880 × 1620 px • Napájení: 12 V DC • Funkce pro vylepšení obrazu: WDR, BLC, AWB, HLC, Starlight, 3DNR, AGC • Stupeň krytí: IP 67 • I/O: Vestavěný mikrofon • Objektiv: motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, 5x optický zoom • Obrazový snímač: 1/2.7" CMOS • Přísvit: IR • IR / LED přísvit: 80 m • Hmotnost: 1.07 kg
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
WDR (120 dB), HLC, HLC-Pro, BLC, napájení DC 12 V ±30 %, příkon do 10,7 W (s IR přísvitem).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE:
Vlastnosti:
  1. Starlight objektiv
  2. Přepínatelná kvalita videa mezi HD a SD v OSD menu
  3. Podpora WDR (120 dB)
  4. IR přísvit do 80 m
  5. Vestavěný mikrofon
  6. IP67
  7. Přepínatelný video výstup (CVI/AHD/CVBS/TVI)
Zobrazení:
Rozlišení snímače: 5 Mpx
Snímací čip: 1/2,7" Starlight CMOS
Maximální rozlišení: 2880 x 1620 px
Minimální osvětlení: 0,001 Lux (F1.6, 30 IRE), 0 Lux s IR přísvitem
IR přísvit: ano, do 80 m
Objektiv: f = 2,7 - 13,5 mm, úhel záběru H: 113° - 31,4°; V: 58° - 17,6°; D: 138° - 36°
Vlastnosti objektivu: varifokální, fixní clona. motorizovaný objektiv s funkci autofocus
Rychlost závěrky: PAL: 1/3 - 1/100000 s, NTSC: 1/4 - 1/100000 s
ICR filtr: ano
Dynamika obrazu: WDR (120 dB)
Redukce šumu: 3D
Automatické řízení zisku a jasu: ano
Automatické vyvážení bílé: ano
Potlačení blikání obrazu: ano
OSD menu pro nastavení: ano
Rozhraní a mechanické vlastnosti:
Napájení: DC 12 V ± 30 %, příkon do 10,7 W (s IR přísvitem)
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -30 až +60 °C
Rozměry: 244,1 x 90,4 x 90,4 mm