CyberPower Professional Tower LCD 3000VA/2700W - Mobilní telefony a tablety
CASHBACK
CyberPower Professional Tower LCD 3000VA/2700W
Značka: CyberPower
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PR3000ELCDSL
UPS stanice topologie Line-interactive • vstupní napětí 230 Vac • výkon 3000 VA (2700 W) • Rozhraní: vstup: konektor IEC C20 • zástrčka odpojitelného kabelu: IEC C19 • výstup: 1 x IEC C19 • 8 x IEC C13 • EPO • 1 x USB • 1 x kombo (RS232 + bezpotenciálový kontakt) • Provozní doba při plné zátěži: 2 minuty • při poloviční 7 min. • doba dobíjení: 8 hodin • Podporuje hot-swap. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Použití (ochrana)
• Domácnosti a domácí kanceláře
• Home Theater System
• Small Office
• Vytváření sítí, servery a pracovní stanice
Vlastnosti
- GreenPower UPSTM Technology
- Čistý Sinus na výstupu
- Line-Interactive UPS topologie
- Automatic Voltage Regulator (AVR)
- EMI, RFI, Surge a Lightning Spike ochrana
- Kritické zatížení zásuvky
- Auto-Restart / Auto-Charge
- Emergency Power Off (EPO) Port
- Multifunkční LCD
- USB & Serial propojení portů
- Uživatelsky vyměnitelné baterie
- SNMP / HTTP Remote Capability Management (volitelně)
- PowerPanel Business Edition Software
Model PR3000ELCDSL
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 3000VA
Kapacita (Watt) 2700W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ano
Vstup
Rozsah vstupního napětí 151 ~ 296 V
Rozsah vstupní frekvence 50/60 ± 3Hz (auto sensing)
Jmenovitý vstupní proud 16A
Vstupní zásuvka IEC C20
Regulace napětí (AVR) Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí 230 V ± 10%
Rozsah výstupní frekvence 50/60 ± 1%