CyberPower Professional Tower LCD 2200VA/1980W - Mobilní telefony a tablety
CASHBACK
CyberPower Professional Tower LCD 2200VA/1980W
Značka: CyberPower
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PR2200ELCDSL
UPS stanice • topologie Line-interactive • vstupní napětí 230 Vac • výkon 2200 VA (1980 W) • Rozhraní: vstup: konektor IEC C20 • zástrčka odpojitelného kabelu: IEC C19 • výstup: 1 x IEC C19 • 8 x IEC C13 • EPO • 1 x USB • 1 x kombo (RS232 + bezpotenciálový kontakt) • Provozní doba při plné zátěži: 3 minuty • při poloviční 12 min. • doba dobíjení: 8 hodin • Podporuje hot-swap •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Vlastnosti a výhody:
- GreenPower UPS™ Technology
- Čistá sinusoida na výstupu
- Technologie UPS: Line-Interactive
- Tower provedení
- Automatický regulátor napětí, Automatic Voltage Regulator (AVR)
- EMI, RFI, ochrana proti přepětí a blesku
- Auto-Restart/Auto-Nabíjení
- Port pro nouzové vypnutí - Emergency Power Off (EPO) Port
- Multifunkční LCD displej
- Otočný LCD displej
- Port USB a Sériový
- Baterie s možností připojit za provozu, Hot-Swappable Battery Packs
- Uživatelsky měnitelné baterie
- SNMP/HTTP možnost vzdálené správy (volitelně)
- dodávaný software: PowerPanel® Business Edition
Capacity (VA/Watts) 2200VA / 1980W
Energy- Saving Technology Yes
Input
Plug Type IEC 320 C20
Cord Length (m) 3.05
AVR Function Double Boost & Single Buck
Frequency Range 50/60 Hz +/- 3 Hz (auto-sensing)
Output
Wave Form Sine Wave
On Battery Output Voltage 230Vac ± 5%
On Battery Output Frequency 50/60Hz ± 1%