CyberPower Professional Series III RackMount XL 3000VA/3000W, 2U - Mobilní telefony a tablety
CASHBACK
CyberPower Professional Series III RackMount XL 3000VA/3000W, 2U
Značka: CyberPower
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PR3000ERTXL2U
Výkonná UPS s technologií pro úsporu energie; výkon 3000VA/3000W; 6x IEC C13 a 2x IEC C19 zásuvka
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
• Výkonná UPS s technologií pro úsporu energie
• výkon 3000VA/3000W
• 6x IEC C13 a 2x IEC C19 zásuvka
• provozní doba při poloviční/plné zátěži 7,1/1,7 min.
• automatická regulace napětí
• baterie vyměnitelné za chodu
• LCD displej
• možnost umístění do racku (2U) nebo jako tower
• délka napájecího kabelu 2,4 m
Model PR3000ERTXL2U
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 3000VA
Kapacita (Watt) 3000W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ano
Vstup
Rozsah vstupního napětí 159 ~ 288 V
Rozsah vstupní frekvence 50/60 Hz (±3 Hz) (auto sensing)
Jmenovitý vstupní proud -
Vstupní zásuvka IEC 320 C20
Regulace napětí (AVR) 2 x zvýšení, 1 x snížení
Výstup
Rozsah výstupního napětí 220 ± 5%
230 ± 5%
240 ± 5%
Rozsah výstupní frekvence values
Výstupní frekvence 50 ± 1%
60 ± 1%
Počet zásuvek 8
Typ zásuvek IEC C13 (6), IEC C19 (2)
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 2430 J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano - za provozu
Typ baterie (Počet) 12V/9Ah (4)