CyberPower Main Stream OnLine 1000VA/900W -
Značka: CyberPower
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: OLS1000EA-DE
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
CyberPower OLS1000EA
Obvykle je integrován do prostředí back office, serverovny a datového centra.
Tento model je kompatibilní s generátorem a pro úsporu energie také přijímá režim ECO. .
Model OLS1000EA-DE
Topologie On-line
Kapacita (VA) 1000VA
Kapacita (Watt) 900W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PCF Ano
Vstup
Rozsah vstupního napětí 160-300Vac
Rozsah vstupní frekvence 40~70 Hz (Auto Sensing)
Jmenovitý vstupní proud 4.5A
Vstupní zásuvka IEC C14
Regulace napětí (AVR) -
Výstup
Rozsah výstupního napětí 208 ± 1%, 220 ± 1%, 230 ± 1%, 240 ± 1%
Rozsah výstupní frekvence 50 ± 0.5%, 60 ± 0.5%
Výstupní frekvence Nastavitelné
Počet zásuvek 3
Typ zásuvek IEC C13 (1) SCHUKO (2)
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 345
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Interní přemostění (bypass) Automatický(bypass), Manuální přemostění (bypass)
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ne
Typ baterie (Počet) 12V/9Ah (2)