CyberPower GreenPower Office LCD II RM UPS 600VA/360W IEC - Příslušenství pro počítače a notebooky
CyberPower GreenPower Office LCD II RM UPS 600VA/360W IEC
Značka: CyberPower
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: OR600ERM1U
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Vlastnosti a výhody
• UPS s topologií line-interactive
• Technologie pro úsporu energie
• Výstup se simulovaným sinusovým průběhem
• Automatická regulace napětí (AVR)
• Ochrana proti přetížení
• Baterie vyměnitelné za provozu
• Ochrana proti rázům a špičkám
• EMI a RFI filtr
• Ochrana telefonu/faxu/modemu/DSL/sítě
• LCD stavový displej
• USB připojovací port
• Software PowerPanel pro správu napájení
• Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
• Provedení pro montáž do racku
ModelOR600ERM1U
TopologieLine-Interaktivní
Kapacita (VA)600VA
Kapacita (Watt)360W
Fáze (Vstup/výstup)1:1
GreenPowerAno
Podpora aktivního PFCNe
Vstup
Rozsah vstupního napětí165 ~ 271Vac
Rozsah vstupní frekvence50/60 ± 3
Jmenovitý vstupní proud10A
Vstupní zásuvkaIEC C14
Regulace napětí (AVR)Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí230 ± 10%Vac
Rozsah výstupní frekvence50/60 ± 1%
Výstupní frekvenceSimulovaný sinusový průběh
Počet zásuvek6
Typ zásuvekIEC C13 (6)
Typ výstupu(4) Zálohované/Přepěťová ochrana
(2) Přepěťová ochrana
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochranaAno
Max. hodnota rázu405J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ451 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vyměnitelnéAno - za provozu
Typ baterie (Počet)6V/9Ah (2)