CyberPower BRICs Series II SOHO 700VA/420W, 8 zásuvek - Televize, Video & Audio technika
TOP
NABíDKA
CyberPower BRICs Series II SOHO 700VA/420W, 8 zásuvek
Značka: CyberPower
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: BR700ELCD
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
• je vhodný pro firemní i domácí počítače
• Má osm zásuvek s přepěťovou ochranou
• Výkon 420 W
• kapacita 700 VA
Model BR700ELCD
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 700VA
Kapacita (Watt) 420W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ne
Vstup
Rozsah vstupního napětí 165 ~ 290Vac
Rozsah vstupní frekvence 47 Hz - 63 Hz (Auto Sensing)
Jmenovitý vstupní proud 3.18A
Vstupní zásuvka France
Regulace napětí (AVR) Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí 230 ± 10%
Rozsah výstupní frekvence 50 ± 1%
60 ± 1%
Výstupní frekvence Simulovaný sinusový průběh
Počet zásuvek 8
Typ zásuvek Schuko (8)
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana Ano
Max. hodnota rázu 125J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné Ano - ne za provozu
Typ baterie (Počet) 12V / 7AH (1)