CyberPower BRICs Series II SOHO 1200VA/720W, 8 zásuvek - Dílna a Hobby
Záruka 3 roky
CyberPower BRICs Series II SOHO 1200VA/720W, 8 zásuvek
Značka: CyberPower
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: BR1200ELCD
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
• kvalitní záložní zdroj od firmy CyberPower
• nabízí elegantní a kompaktní design s informačním LCD displejem
• je vhodný pro firemní i domácí počítače
• Osm zásuvek s přepěťovou ochranou
• Výkon 720 W a kapacita 1200VA
Zátěž 300W14 min
Model BR1200ELCD
Konfigurace
Kapacita (VA / Watts) 1200 / 720
Energy-Saving Technology Ne
Vstup
Nominální vstupní napětí 230V
Rozsah napětí 165-290V
Frekvenční rozsah 47 Hz - 65 Hz (Auto Sensing)
Jmenovitý vstupní proud 5.45A
Vstupní zásuvka France
Výstup
Regualce napětí (AVR) Ano (Boost and Buck)
Výstupní napětí na baterie 230 Vac ± 10%
Výstupní kmitočet na baterie 50 Hz/60 Hz ± 1%
Výstupní frekvence Simulovaná Sinusoida
Výstupní zásuvky (Počet) (8) France - (4) UPS+Surge (4) Surge Only
Výstupní zásuvky (1) USB nabíječ
Čas přepnutí (Typický) 4ms
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana 125 Joule /L-N)
Telofon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 (1) In, (1) Out
Fyzické parametry
Rozměry (V x Š x H) (mm) 166 x 118 x 288
Hmotnost (kg)5. 8.2
Baterie
Typ baterie (Počet) 12V / 5.5Ah (2)
Typická doba nabíjení 8 h
Záložní časy
Zátěž 700W 3 min
Zátěž 100W 45 min
Stavy indikace
Indikátory Zapnuto, Provoz na Baterie
Zvukové výstrahy Provoz na Baterie, Nízké napětí Baterií, Přetížení
Multi-funkční LCD zobrazení Ano
Správa
PowerPanel® Personal Edition Windows 8 / 7 / Vista / XP / 2000, Server 2012 / 2008 / 2003, Linux
Management
Self Test Ano
Auto-Charge / Auto-Restart Ano
Porty připojení USB
Informace výrobce
Stránka produktu Zde
Tabulka záložních časů (min.)
Zátěž Model Kapacita (VA/W) Zátěž 25% Zátěž 50% Zátěž 75% Zátěž 100%