Cisco PWR-IE50W-AC-L= - Elektro a domácnost
Záruka
Cisco PWR-IE50W-AC-L=
Cisco PWR-IE50W-AC-L=
Značka: Cisco
Dostupnost: skladem
Záruka:
Produktový kód: PWR-IE50W-AC-L=
zdroj/transformátor Vnitřní 50 W Šedá • Účel: Síťový přepínač • Typ napájení: Vnitřní • Vstupní napětí: 100 - 240 V • Barva: Šedá • Osvědčení o udržitelnosti: CE • Šířka: 30 mm • Hloubka: 89,5 mm • Výška: 75 mm • Počet kusů v balení: 1 kusů •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
zdroj/transformátor Vnitřní 50 W Šedá
• Účel: Síťový přepínač
• Typ napájení: Vnitřní
• Vstupní napětí: 100 - 240 V
• Barva: Šedá
• Osvědčení o udržitelnosti: CE
• Šířka: 30 mm
• Hloubka: 89,5 mm
• Výška: 75 mm