Cisco PWR-IE50W-AC= - Televize, Video & Audio technika
Záruka
Cisco PWR-IE50W-AC=
Cisco PWR-IE50W-AC=
Značka: Cisco
Dostupnost: skladem
Záruka:
Produktový kód: PWR-IE50W-AC=
příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj • Typ produktu: Napájecí zdroj • Barva: Šedá • Střední doba mezi poruchami (MTBF): 1662359 h • Kompatibilita: Cisco IE-3000-4TC • IE-3000-8TC • IE-3000-4TC-E & IE-3000-8TC-E • Celkový příkon: 50 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Maximální proud: 1,25 A • Šířka: 51 mm • Hloubka: 112 mm • Výška: 147 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj
• Typ produktu: Napájecí zdroj
• Barva: Šedá
• Střední doba mezi poruchami (MTBF): 1662359 h
• Kompatibilita: Cisco IE-3000-4TC
• IE-3000-8TC
• Celkový příkon: 50 W
• Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
• Maximální proud: 1,25 A
• Šířka: 51 mm
• Hloubka: 112 mm
• Výška: 147 mm