Cisco PWR-C1-1100WAC-P= - Televize, Video & Audio technika
CASHBACK
Záruka
Cisco PWR-C1-1100WAC-P=
Cisco PWR-C1-1100WAC-P=
Značka: Cisco
Dostupnost: skladem
Záruka:
Produktový kód: PWR-C1-1100WAC-P=
příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj • Typ produktu: Napájecí zdroj • Barva: Černá • Šedá • Materiál: Ocel • Technologie propojení: Kabel • Kompatibilita: Cisco Catalyst 9300 Series • Celkový příkon: 1100 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 Hz •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj
• Typ produktu: Napájecí zdroj
• Barva: Černá
• Šedá
• Materiál: Ocel
• Technologie propojení: Kabel
• Kompatibilita: Cisco Catalyst 9300 Series
• Celkový příkon: 1100 W
• Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
• Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 Hz