Cisco CBS220-48P-4G-EU -
CASHBACK
Doživotní záruka
Cisco CBS220-48P-4G-EU
Cisco CBS220-48P-4G-EU
Značka: Cisco
Dostupnost: skladem
Produktový kód: CBS220-48P-4G-EU
síťový přepínač • Typ přepínače: Řízený • Přepínač vrstev: L2 • Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000) • Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 48 • Tabulka MAC adres: 8192 pol. • Kapacita přepínání: 104 Gbit/s • Síťové standardy: IEEE 802.3ab • IEEE 802.3ad • IEEE 802.3af • IEEE 802.3u • IEEE 802.3x • IEEE 802.3at • IEEE 802.3z,... • Podpora napájení po Ethernetu (PoE) • Instalace do racku •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 104 Gbps
Porty: 48x Gigabit ethernet RJ-45, 4x Gigabit ethernet SFP
Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres
Seskupení portů: až 8 portů na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ano
Tlačítko: Reset
LED: System, Akce, Rychlost
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 12 Mb
Rozměry: 440 x 257 x 44 mm
Hmotnost: 5.29 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=52,6W; 220V=53.0W