Cisco CBS220-24T-4G - Elektro a domácnost
TOP
NABíDKA
Cisco CBS220-24T-4G
Cisco CBS220-24T-4G
Značka: Cisco
Dostupnost: skladem
Záruka:
Produktový kód: CBS220-24T-4G-EU
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
CBS220-24T-4G - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 56 Gbps
Porty: 24x Gigabit ethernet RJ-45, 4x Gigabit ethernet SFP
Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres
Seskupení portů: až 8 portů na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ne
Tlačítko: Reset
LED: System, Akce, Rychlost
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb
Rozměry: 440 x 203 x 44 mm
Hmotnost: 2.75 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=18,0W; 220V=18,0W