Cisco C9K-PWR-650WAC-R= -
CASHBACK
Cisco C9K-PWR-650WAC-R=
Cisco C9K-PWR-650WAC-R=
Značka: Cisco
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: C9K-PWR-650WAC-R=
příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj • Typ produktu: Napájecí zdroj • Barva: Černá • Šedá • Materiál: Kov • Celkový příkon: 650 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj
• Typ produktu: Napájecí zdroj
• Barva: Černá
• Šedá
• Materiál: Kov
• Celkový příkon: 650 W
• Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
• Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz