Chieftec Polaris Series PPS-750FC 750W - Péče o děti, zábava, hry a hračky
Chieftec Polaris Series PPS-750FC 750W
Značka: Chieftec
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PPS-750FC
Napájecí zdroj • Celkový příkon: 750 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 65 cm • Délka napájecího kabelu SATA: 150,450 mm • Účel: PC •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Formát PSU: PS/2
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Gold
Barva: Černá
Typ chlazení: Aktivní
Průměr větráku: 12 cm
Šířka: 150 mm
Hloubka: 140 mm
Výška: 87 mm