Chieftec Polaris Series PPS-650FC- 650W - Elektro a domácnost
Chieftec Polaris Series PPS-650FC- 650W
Značka: Chieftec
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PPS-650FC
Napájecí zdroj PC • Celkový příkon: 650 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Formát PSU: PS/2 • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Gold • Typ chlazení: Aktivní • Průměr větráku: 12 cm
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Plně modulární napájecí zdroj o výkonu 650 W je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80 PLUS Gold.
Výkon: 650 W Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80 PLUS Gold
Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 4x 8 PIN PCIe (6+2), 2x 8 PIN EPS (4+4), 6x SATA, 3x MOLEX, 1x
Floppy Rozměry: 140 x 150 x 87 mm