Chieftec GPS-600A8 - Péče o děti, zábava, hry a hračky
Chieftec GPS-600A8
Značka: Chieftec
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: GPS-600A8
Smart napájecí zdroj 600 W 20+4 pin ATX ATX Černá • Celkový příkon: 600 W • Vstupní střídavé napětí: 230 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Typ kabeláže: Nemodulární • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Barva: Černá • Průměr větráku: 12 cm • Šířka: 150 mm • Hloubka: 140 mm • Výška: 87 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Příkon
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Maximální výstupní proud (+12V1): 46 A
Prvky ochrany napájení: Zkrat
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 2,5 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 12,5 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 20 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 20 A
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz
Celkový příkon: 600 W
Vstupní proud: 4.5 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 120 W
Vstupní střídavé napětí: 230 V
Kombinovaný výkon (+5 V): 120 W
Vzhled
Průměr větráku: 12 cm
Barva: Černá
Hmotnost a rozměry
Výška: 87 mm
Šířka: 150 mm
Hloubka: 140 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Počet napájecích konektorů SATA: 4
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
Napájecí konektor disketové mechaniky: 1
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 2