Chieftec GPS-400A8 napájecí zdroj 400 W 20+4 pin ATX - Příslušenství pro počítače a notebooky
Chieftec GPS-400A8 napájecí zdroj 400 W 20+4 pin ATX
Značka: Chieftec
Dostupnost: skladem
Produktový kód: GPS-400A8
napájecí zdroj • Celkový příkon: 400 W • Vstupní střídavé napětí: 230 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Barva: Černá • Průměr větráku: 12 cm • Šířka: 150 mm • Hloubka: 140 mm • Výška: 87 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
napájecí zdroj
• Celkový příkon: 400 W
• Vstupní střídavé napětí: 230 V
• Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz
• Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
• Účel: PC
• Formát PSU: ATX
• Barva: Černá
• Průměr větráku: 12 cm
• Šířka: 150 mm
• Hloubka: 140 mm
• Výška: 87 mm