Chieftec BE-10B-300 - Mobilní telefony a tablety
Chieftec BE-10B-300
Značka: Chieftec
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: BE-10B-300
počítačová skříň Small Form Factor (SFF) Černá 300 W • Formát: Small Form Factor (SFF) • Model: PC • Barva: Černá • Napájecí zdroj: 300 W • Pozice napájecího zdroje: Spodek • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Bronze • Instalované přední ventilátory: 1x 80 mm • Podporované průměry předních ventilátorů: 80 mm • Podporované pevné velikosti disků: 2.5,3.5,5.25" • Formát SSD: 2.5" • Šířka: 95 mm • Hloubka: 283 mm • Výška: 327 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků: 2.5
Formát SSD: 2.5"
Vzhled
Maximální délka grafické karty: 22 cm
Boční okno: Ne
Počet 5,25" pozic: 1
Maximální výška CPU chladiče: 5 cm
Počet 3,5" pozic: 1
Počet expanzních slotů: 4
Počet 2.5" pozic: 1
Podporované formáty základní desky: Micro ATX
Formát: Small Form Factor (SFF)
Vhodné pro: Domov/kancelář
Model: PC
Materiál: SGCC
Barva: Černá
Hmotnost a rozměry
Výška: 327 mm
Šířka: 95 mm
Hloubka: 283 mm
Další charakteristiky
Hlasitost: 9 l
Možnosti připojení
Audio výstup: Ano
Audio vstup: Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: 2
Počet portů USB 2.0: 2
Logistická data
Kód harmonizovaného systému: 84733080
Chlazení
Podporované průměry zadních ventilátorů: 80 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max): 1
Napájení
Napájecí zdroj: 300 W