Brother Tiskárna štítků QL-1100 (QL1100YJ1) - Příslušenství pro počítače a notebooky
Brother Tiskárna štítků QL-1100 (QL1100YJ1)
Značka: Brother
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: QL1100YJ1
Tiskárna štítků QL-1100 ; tisková hlava o šířce 4" (101,6 mm) ; připojení: USB
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
• Tiskárna štítků QL-1100
• tisková hlava o šířce 4" (101,6 mm)
• připojení: USB
• podporuje tisk štítků FBA (Fulfilled by Amazon) pomocí speciální funkce pro oříznutí
      Pro sklady a přepravní služby, které vyžadují velké přepravní štítky. Skutečná šířka tisku 4 palce (101,6 mm) a připojení USB.
      Tiskárna QL-1100 s pravou tiskovou hlavou o šířce 4 palce (101,6 mm) nabízí maximální kompatibilitu se softwarem třetích stran dodávajících balíčky.
      Klíčové vlastnosti
      • Tiskněte štítky až do šířky 103,6 mm s rychlostí tisku až 110 mm za sekundu