Bosch GTS 10 XC 0.601.B30.400 - Mobilní telefony a tablety
CASHBACK
Bosch GTS 10 XC 0.601.B30.400
Bosch GTS 10 XC 0.601.B30.400
Značka: Bosch
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 0601B30400
Stolní okružní pila • příkon 2100 W • výška řezu až 79 mm • odsávací adaptér • •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
  • Odsávací adaptér
  • Úhlový doraz
  • Boční doraz
  • Posuvná tyč
  • Uložení dalšího pilového kotouče
  • 1× kotouč do okružní pily, Optiline Wood, 254 × 2,8/1,8 × 30 mm