| Produktový kód: | BWD41700 |
Víceúčelový vysavač kombinovaný kartáč se zachytávačem malých předmětů • Maximální příkon: 1700 W • Model: Cylindrový • Vysávání: Suché a mokré • Typ nádoby na prach: Kombinovaný • Objem prachové nádoby/sáčku: 3,5 l • Vzduchový filtr: EPA • Metoda oddělování nečistot: Filtrování • Barva: Černá, Modrá •
Klíčové vlastnosti sáčkového vysavače Bosch BWD41700
Automatické navíjení kabelu
Akční rádius 9 m
Odkládací a parkovací poloha
Sáčkový vysavač AquaWash & Clean Bosch v moderní modré barvě
Snadno omyvatelný EPA filtr
Objemná 5litrová nádoba na vodu
Možnost mokrého a suchého vysávání
Flexibilní a odolná flexi hadice zesílená hedvábným vláknem
Praktická teleskopická trubka
Extra velká měkká kola
Bohaté příslušenství
Parametry
Typ povrchu
Určení
Určení Na čištění koberců, Na suché a mokré čištění, Na vodu, Na suché čištění
Rozměry a hmotnost
Šířka 49 cm
Výška 35 cm
Hloubka 36 cm
Hmotnost 10,4 kg
Typ
Typ vysavače Sáčkový, Vodní, Víceúčelový, Tepovač
Vlastnosti
Materiál trubice Kov
Délka kabelu 6 m
Akční rádius 9 m
Filtry
Typ filtru HEPA filtr, Vodní filtr, EPA filtr
Příkon
Příkon 1 700 W
Výbava a příslušenství
Ocenění
Ocenění Ne
Napájení
Typ napájení S kabelem
Objem
Objem 5 l
Barva
Barva Modrá
Hlučnost
Hlučnost 79 dB(A)
| Příkon | |
|---|---|
| Maximální příkon | 1700 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vzhled | |
| Model | Cylindrový |
| Vysávání | Suché a mokré |
| Typ nádoby na prach | Kombinovaný |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 3,5 l |
| Barva | Černá, Modrá |
| Kapacita nádrže na kapalinu | 5 l |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Pružná hadice | |
| Výkon | |
| Vzduchový filtr | EPA |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Správné použití | Domácí |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Pracovní dosah | 9 m |
| Certifikace | CE, Eurasian, Ukraine |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Délka šňůry | 6 m |
| Automatický navíječ kabelu | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Výška | 490 mm |
| Hmotnost | 10,4 kg |
| Šířka balení | 445 mm |
| Hloubka balení | 395 mm |
| Výška balení | 600 mm |