Bosch AdvancedLevel 2G (0.603.663.GZ0) -
Značka: Bosch
Dostupnost: skladem
Produktový kód: 0.603.663.GZ0
Křížový laser Bosch AdvancedLevel 2G - Basic. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
  • Promítněte si své nápady přesně na stěnu
  • Zelené laserové čáry: Až čtyřikrát lepší viditelnost navzdory jasnému světlu
  • Funkce sklonu pro práci mimo samonivelační rozsah s úhlopříčnými laserovými čárami
  • Vysoce kvalitní jasné laserové diody s přesností ±0,4 mm/m pro precizní výsledky práce
  • Integrovaný 3,6V lithium-iontový akumulátor s USB-C® nabíjením v nářadí
  • Vybaven prvky udržitelnosti, další podrobnosti naleznete níže
  • Pohodlné dobíjení přes USB-C®, a to i když se s nářadím právě pracuje
  • Je rovněž vybaven integrovaným 1/4" závitem na stativ, přesností vyrovnávání ±0,4 mm/m a maximálním dosahem 15 m
Technické parametry:
  • Pracovní dosah, laserová čára 15 m
  • Laserová dioda, laserová čára 515 - 530 nm
  • Laserová dioda, laserový bod 650 - 660 nm
  • Třída laseru 2
  • Doba samonivelace, typ. 4 s
  • Rozsah nivelace ± 4°
  • Úhel rozevření 100 °
  • Přesnost
    • ± 0,4 mm/m
  • Stativový závit 1/4"
  • Hmotnost 0,760 kg
  • Akumulátor 1 x 3.6 V Li-ion
  • Napětí akumulátoru 3,6 V
  • Kapacita akumulátoru 2,0 Ah
  • Doba nabíjení 4 h
  • Rozměry nářadí (D × Š × V) 162 x 146 x 100 mm