Black & Decker BDCDC18BAFC - Péče o děti, zábava, hry a hračky
Black & Decker BDCDC18BAFC
Značka: Black & Decker
Dostupnost: skladem
Produktový kód: CDC18BAFC-QW
akumulátorová vrtačka • 2x Li-Ion akumulátor • napětí akumulátoru 18 V • kapacita akumulátoru 1,5 Ah • stupně kroutícího momentu 10+1 • max. kroutící moment 30 Nm • max. počet otáček 650 ot./min • rozsah sklíčidla 1,0–10 mm • rychlonabíječka 1Ah • sada příslušenství 82 ks • kufr •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Ve výbavě žádného domácího kutila by neměla chybět kvalitní aku vrtačka. Hledáte-li kvalitní, ale cenově dostupné nářadí, máme pro vás aku vrtačku BLACK+DECKER BDCDC18BAFC. Jedná se o nářadí světové značky s dlouhou tradicí výroby. S aku vrtačkou BLACK+DECKER BDCDC18BAFC vám půjde práce pěkně od ruky. Je napájena Li-Ion akumulátorem s napětím 18 V a kapacitou 1,5 Ah což zaručí dostatek výkonu i při náročnějších kutilských pracích. Vrtačka má rychloupínací 10mm sklíčidlo a ergonomickou – pogumovanou rukojeť pro pohodlné držení. Vrtačka BLACK+DECKER BDCDC18BAFC splňuje vše, co každý domácí kutil potřebuje.
Vrtačka BLACK+DECKER BDCDC18BAFC je nejefektivnější především při šroubování a upevňování různého domácího a zahradního vybavení. Stupeň umožňuje dosáhnout maximálního točivého momentu 0–650 ot./min. Příjemně překvapí i Li-Ion akumulátor 18V s kapacitou 1 500 mAh. Můžete ji využít pro vrtání do dřeva, do kovu i do zdiva. Určitě ji využijete také při montáži nábytku, věšení obrazů, garnýží a drobných opravách v domácnosti.
Klíčové vlastnosti:
  • Ideální aku vrtačka pro každého kutila
  • Díky pogumované rukojeti budete mít pevný úchop
  • Pracuje až s 650 ot./min
  • Součástí balení sada 82 ks příslušenství
  • Praktický kufr pro snadné přenášení
Praktický pomocník pro každého kutila.
Plynulá regulace otáček má vliv na přesnost vrtání a optimální utahování šroubů. Měkká ergonomická rukojeť z neklouzavého materiálu poskytuje dostatečný komfort a bezpečnost. Akumulátorová vrtačka disponuje 10 polohami pro nastavení spojky. Tato funkce slouží k maximálnímu přizpůsobení se provrtávanému materiálu a pro dokonalou práci se šrouby různých velikostí. Li-Ion baterie s napětím 18 V a kapacitou 1,5 Ah vám zaručí dostatečnou pracovní sílu a dobu chodu i pro sestavení šatní skříně. V balení najdete také prakticky kufr, se kterým bude skladování i přenášení vrtačky velmi pohodlné.