| Produktový kód: | RFSA240M41WN |
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Svislý mrazák |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Bílá |
| Zapuštěné rukojeti | |
| Oboustranné dveře | |
| Vestavěný displej | |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 1 |
| Počet zásuvek mrazničky | 5 |
| Chladicí médium | R600a |
| Výkon | |
| Čistá kapacita mrazáku | 215 l |
| Hrubá kapacita mrazáku | 240 l |
| Mrazicí výkon | 9,8 kg/24h |
| Kapacita ledových kostek | 1 kg/24h |
| Doba uložení při výpadku proudu | 14 h |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Chladicí systém | Statické |
| Klimatická třída | SN-T |
| Beznámrazový systém | |
| Automatické odmrazování (mrazák) | |
| Třída hlukových emisí | C |
| Hlučnost | 36 dB |
| Rychlé zamrazení | |
| Víceproudový vzduchový systém | |
| Miska na ledové kostky | |
| Termostat | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 43 °C |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Alarm otevřených dveří | |
| Hlásič teploty | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Roční spotřeba energie | 205 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 595 mm |
| Hloubka | 592 mm |
| Výška | 1508 mm |
| Hmotnost | 51,5 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 642 mm |
| Hloubka balení | 680 mm |
| Výška balení | 1549 mm |